Kurz hybridných princípov AO chrbtice – cervikálna trauma

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Kurz hybridných princípov AO chrbtice – cervikálna trauma

jún 10, 2021 @ 8:00 am - jún 11, 2021 @ 3:00 pm

Kurz hybridných princípov AO chrbtice - cervikálna trauma 1

V dňoch 10.-11.06.2021 sa stala II. klinika úrazovej chirurgie SZÚ spoluorganizátorom workshopu AO Spine Hybrid Principles Coruse – Cervical Trauma v spolupráci s pracoviskami Ljubljana (Slovinsko), Budapešť (Maďarsko) a Gdansk (Poľsko). Spolu sa na ňom zúčastnilo 46 účastníkov z uvedených 4 krajín vrátane SR.

Kurz bol zameraný na liečbu chrbtice. Pozostával z dvoch súčastí: prednášok a praktických cvičení. Prednášky boli realizované on-line formou. II. KÚCH SZÚ bola zastúpená v tejto časti prednáškou MUDr. Martina Holasa a MUDr. Juraja Šváča.  Praktická časť bola realizovaná v jednotlivých krajinách. Centrom pre SR sa stalo edukačné centrum EDUKA (súčasť FNsP F. D. Roosevelta v B. Bystrici), ktoré poskytlo ideálny priestor pre prax i technické vybavenie pre vzájomné zdieľanie.

Viac o podujatí nájdete v programe: Ljubljana_Program

Veríme, že sa čoskoro v podobnom formáte stretneme aj na ďalších špecializačných kurzoch zvyšujúcich vedomosti i praktické zručnosti účastníkov.

Kurz hybridných princípov AO chrbtice - cervikálna trauma 2 Kurz hybridných princípov AO chrbtice - cervikálna trauma 3 Kurz hybridných princípov AO chrbtice - cervikálna trauma 4

Podrobnosti

Začiatok:
jún 10, 2021 @ 8:00 am
Koniec:
jún 11, 2021 @ 3:00 pm