Medzinárodná on-line skúška – anestézia a intenzívna medicína

Medzinárodná on-line skúška – anestézia a intenzívna medicína

apríl 16, 2021 @ 2:00 pm - 5:00 pm

Medzinárodná on-line skúška - anestézia a intenzívna medicína 1

V piatok 16.4.2021 sa edukačné stredisko EDUKA stalo miestom realizácie medzinárodnej on-line skúšky z anestéziológie a intenzívnej medicíny (On-Line Assessment in Anaesthetic and Intensive Care, OLA AIM), ktorá sa realizuje s ohľadom na časové pásma takmer súčasne v 115 centrách na celom svete. Aj tento rok sa jej zúčastnilo viac ako 1 000 lekárov. Centrum vo FNsP F.D. Roosevelta v B. Bystrici ako jediné na Slovensku privítalo štyroch lekárov z II. kliniky anestéziológie a intenzívnej medicíny SZÚ. Ide o skúšku, ktorá umožňuje lekárom porovnať svoje vedomosti a skúsenosti s lekármi AIM z celého sveta.

Prínosná a dobrá skúsenosť na ceste odborného rastu tímu AIM našej nemocnice!

Viac informácií o OLA AIM v medzinárodnom kontexte nájdete tu: On-Line Assessment (OLA) | ESAIC

Medzinárodná on-line skúška - anestézia a intenzívna medicína 2Medzinárodná on-line skúška - anestézia a intenzívna medicína 3

Dátum:
apríl 16, 2021